Камион скъса мантинелата на АМ „Струма“ в района на Мало Бучино

Отново тежка катастрофа с камион – този път на АМ „Струма“. На разклона за село Мало Бучино се е образувала тапа от автомобили.

На видео в социалните мрежи се вижда, че тежкотоварният автомобил е разкъсал мантинелата между двете платна. От пресцентъра на МВР съобщиха за БНТ, че при катастрофата има един пострадал на 39 години. По информация на Спешна помощ той е с гръдна травма и е транспортиран в „Пирогов“.

Цистерната е на голяма строителна компания, пътувала в посока Перник, когато се ударила в разделителната мантинела, разкъсала я и навлязла в платното по посока София. В нея се е ударил лек автомобил пътуващ в този момент в платното за София. Първоначалната версия за инцидента е спукана гума.

Подобни новини

Остави коментар

error: Content is protected !!