Десетки деца и родители се включиха в спортното предизвикателство „Забавление без екрани“, което Община Благоевград организира за трета поредна година.
Заместник-кметът Боряна Шалявска откри инициативата, поздрави участниците и им пожела да прекарат една забавна и изпълнена с усмивки сутрин.
На бейзболното игрище в парк „Бачиново“ деца от различни възрасти премериха сили в щафети, състезания и разнообразни спортни предизвикателства. Така игрището се превърна в място за движение, екипен дух, споделени емоции и много усмивки.
Събитието за пореден път показа, че когато децата имат възможност да играят, спортуват и прекарват време заедно, телефоните и таблетите остават на заден план.
