31.4 C
Благоевград
юни 28, 2026

Деца и родители се забавляваха заедно в благоевградския парк Бачиново

Десетки деца и родители се включиха  в спортното предизвикателство „Забавление без екрани“, което Община Благоевград организира за трета поредна година.

Заместник-кметът Боряна Шалявска откри инициативата, поздрави участниците и им пожела да прекарат една забавна и изпълнена с усмивки сутрин.

На бейзболното игрище в парк „Бачиново“ деца от различни възрасти премериха сили в щафети, състезания и разнообразни спортни предизвикателства. Така игрището се превърна в място за движение, екипен дух, споделени емоции и много усмивки.

Събитието за пореден път показа, че когато децата имат възможност да играят, спортуват и прекарват време заедно, телефоните и таблетите остават на заден план.

Подобни новини

Остави коментар

error: Content is protected !!